מזרון ויסקו עשוי חומר דמוי ג'ל. בתעשיית המזרנים נעשה שימוש בויסקו בחלקו העליון של המזרון, החלק שבא במגע עם הגוף. מזרני ויסקו משנים את הצפיפות שלהם כאשר הם באים במגע עם גופנו. 

למעשה הם רגישים לשינוי טמפרטורה ולכן הם מתרככים שהם באים במגע עם חום הגוף שלנו. מזרן ויסקו אינו מחמם אלא רגיש לטמפרטורה והמגע של הויסקו הוא האיכותי ביותר שניתן להשיג. מזרן ויסקו משנה את צורתו בהתאם לקימורים הטבעיים של הגוף שלנו. מזרני ויסקו מוכרים גם בשמות אחרים כמו ויסקו ג'ל , ויסקו אלסטי או  ספוג זיכרון – למזרני ויסקו בקינג דיויד יש מגוון גדול והום יכולים להגיע בשלל גרסאות. על בסיס קפיצים או ספוגים ובדרגות קושי שונות. 

היתרונות בשימוש במזרון ויסקו רבים במיוחד עבור אנשים שסובלים מכאבים או בעיות גב שונות, מכוון שמזרן ויסקו מקבל את הצורה של הגוף ותומך בו באופן מושלם במהלך השינה. בנוסף הוא מעניק תמיכה אורטופדית מושלמת, מפחית לחצים במיוחד לכאלה הסובלים מפצעי לחץ או בעיות גב אחרות.

מזרון ללא קפיצים, מזרון ויסקו

יתרונות

קל

מבנה תרמי

תמיכה אנטומית

לאורך זמן

אנטי אלרגי

אודות

"קינג דיויד (King David) מזרנים" הוקמה לפני כ-35 שנים, מפעל החברה נמצא בקרית מלאכי ובו אנו מייצרים מזרנים, מיטות, ספות נוער ומוצרים איכותיים ומפנקים תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ובטכנולוגיות החדשניות ביותר. המוצרים שלנו נמכרים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ.

מטרת העל של מייסד החברה והבעלים שוקי רחמני הייתה – ועודנה, להתאים את המזרונים לקהל היעד ולמזג האוויר הישראלי, לצרכים המיוחדים והשונים של כלל הלקוחות ומיקוד פרטני של הרגלי וצרכי השינה של כל לקוח לייצר את מגוון פתרונות השינה הרחב ביותר שקיים בארץ.

נגן וידאו
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
מפת ישראל

תיאום שיחה עם מומחה שינה השאירו פרטים >>