החזון של קינג דיויד הוא לדאוג לקהל הישראלי, שיהנה ויהיה מאושר, לפחות שליש מהחיים.

כל אחד מאיתנו עובר אתגרים בחייו, חברת קינג דיויד כאן כדי לדאוג שאתם תפסיקו להתגלגל במיטה, תוכלו לישון בכיף וברווחה ותחלמו חלומות מתוקים.

זה ידוע שהישראלים עובדים בממוצע הכי הרבה שעות מכל מדינה אחרת בעולם המערבי, הטמפרמנט שלנו חם והמצב הביטחוני לא תמיד תורם לרוגע הנפשי. לכן השינה, המיטה והמזרן הם המבצר שלנו, הנחת שלנו, המקום שבו אנו נרגעים, תופסים תנומה וישנים. החזון שלנו הוא להשפיע על אורח חיים איכותי באמצעות שינה איכותית.

שינה בריאה היא המפתח לכל נדבך בחיים - הצלחה, בריאות, עבודה, חיי משפחה, ביצועים ספורטיביים ועוד. לא משנה אם אתם עשירים או עניים, רווקים או בזוגיות, ילדים או מבוגרים, שמנים או רזים, סיעודיים או בעלי מוגבלויות. יש חברה אחת בישראל שדואגת לכולם – עם המגוון הרחב ביותר בארץ. החזון שלנו הוא להשתדרג תמיד. לקרוא תמיד. ללמוד תמיד. להתחדש תמיד. להיות הכי טובים בשביל עצמנו, וכמובן בשבילכם - הלקוחות שלנו.

כי זה מה שקינג דיויד יודעת לעשות יותר טוב מכולם – לגרום לקהל שלה לישון על פסגת העולם. החזון שלנו הוא להוסיף מיליוני לקוחות על אותם מאות אלפי הלקוחות המרוצים שישנים על המזרונים שלנו. זה הסיפוק הכי גדול שאפשר לבקש.

נגן וידאו
king david

יושרה

על מנת לייצר את המזרן המושלם, אחת לתקופה צוות קינג דויד נוסע ברחבי העולם על מנת לקבל השראה, ללמוד דברים חדשים ולהחליף מידע עם מומחים עולמיים.

king david

אמינות

דוגלים בלמידה ומחקר מעמיקים על מנת להביא לכם את המזרנים האיכותיים ביותר תוך הקפדה על הפרטים הקטנים והתאמה אישית על פי צרכי הלקוח.

king david

מקצועיות

35 שנה של ניסיון עשיר עם מאות אלפי לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ, מזרנים בנוחות מקסימלית, פיקוח וביקורת איכות קפדניים וללא פשרות.

king david

שירותיות

התאמת הבדים והחומרים לקהל הישראלי, תוך התחשבות בבקשת הלקוח והיצמדות לצרכים השונים והמשתנים, יחד עם הבנה מעמיקה בסוגי המזרונים הקיימים.

תוצרת ישראל

חברת "קינג דיויד (King David) מזרוני איכות אורטופדיים" מעודדים ייצור כחול-לבן כבר למעלה מ -35 שנים. אנו מאמינים שחיזוק הכלכלה היא ערך עליון, בוודאי למדינה כמו ישראל. התעשייה הישראלית שומרת על העובדים שלה ומעסיקה אותם בתנאי עבודה הוגנים (בניגוד למדינות אחרות), ולכן כשאנחנו קונים מוצר שיוצר בכחול-לבן, אנחנו למעשה עוזרים לעסקים מקומיים להתפתח, ונותנים עבודה ופרנסה למאות ואלפי משפחות. חשוב לזכור שתוצרת ישראל היא לא יקרה, רוב המוצרים מתומחרים במחירים תחרותיים שנוחים כמעט לכל כיס. וכמובן בל נשכח, ייצור ישראלי מצוין לאיכות הסביבה, מכיוון שכאשר אין צורך לייבא אוניות ומטוסים, נוצר חיסכון אדיר בשינוע והובלות, והפחתה בזיהום הסביבה. באיכות השינה שלכם וגורמים לכם להתעורר ליום המחרת עייפים, מחוסרי אנרגיות, חסרי מרץ, ובהתאם לכך גם כושר התפקוד והביצוע שלכם.

אולם תצוגת המזרנים והמיטות
לוגו מיוצר בישראל
200000
מזרנים נמכרו
20
שנות ניסיון
% 0
שביעות רצון
0
דגמים ייחודים לקהל הישראלי
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
מפת ישראל

תיאום שיחה עם מומחה שינה השאירו פרטים >>