מזרן ללא קפיצים בנוי משכבות שונות של פולימרים איכותיים ברמות קושי שונות, ועליהם משולבים חומרים שונים כמו ויסקו ולטקס. מילוי הספוג של המזרן מגיע בסוגים שונים ומתחלק לרך וקשיח בדרגות שונות.
ניתן לבחור בין ספוג לבן רך, שאיכותו נחשבת בינונית, ספוג כחול קשיח או ספוג סגול רך שנחשבים לאיכות יחסית טובה, ואחרון חביב זה הספוג הצהוב שנחשב לאיכותי ביותר מבין הארבעה! את השכבה העליונה שבאה במגע עם הגוף, ניתן לשנות בהתאם לצרכי הלקוח. מזרן ללא קפיצים נוצר במיוחד לאנשים המעדיפים לישון על הגב ומעניק תמיכה מצוינת ובריאה לכל הגוף.

 

מזרונים ללא קפיצים

יתרונות

קל

ניהול לחות

מבנה תרמי

מגע מושלם

טִבעִי

לאורך זמן

אנטי אלרגי

אודות

"קינג דיויד (King David) מזרנים" הוקמה לפני כ-35 שנים, מפעל החברה נמצא בקרית מלאכי ובו אנו מייצרים מזרנים, מיטות, ספות נוער ומוצרים איכותיים ומפנקים תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ובטכנולוגיות החדשניות ביותר. המוצרים שלנו נמכרים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ.

מטרת העל של מייסד החברה והבעלים שוקי רחמני הייתה – ועודנה, להתאים את המזרונים לקהל היעד ולמזג האוויר הישראלי, לצרכים המיוחדים והשונים של כלל הלקוחות ומיקוד פרטני של הרגלי וצרכי השינה של כל לקוח לייצר את מגוון פתרונות השינה הרחב ביותר שקיים בארץ.

נגן וידאו
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
מפת ישראל

תיאום שיחה עם מומחה שינה השאירו פרטים >>