כשמדברים על מזרון קפיצים, לרוב מתכוונים ל-2 סוגים עיקריים. הראשון הוא מזרן קפיצים רגיל, בעל רשת קפיצי פלדה שזורים אחד בשני ונקראים קפיצי בונל. והשני זה מזרן קפיצים מבודדים (הנקראים גם קפיצי כיס).
היתרון הגדול של מזרן עם קפיצים מבודדים נמצא במבנה הכיס שלו, מכיוון שכל קפיץ נע באופן עצמאי וכך השפעתם של הקפיצים קטנה יותר. בנוסף, העומס על הקפיצים מתפזר בצורה שווה וכך המזרן מצליח להתאים את עצמו טוב יותר למבנה הגוף. יתרון נוסף במזרן מסוג זה הוא שבני הזוג לא מרגישים את התנודות אחד של השני בזמן השינה, ועקב כך מובטחת להם שינה איכותית וטובה יותר.

מזרן קפיצים

יתרונות

קל

ניהול לחות

מבנה תרמי

מגע מושלם

טִבעִי

לאורך זמן

אנטי אלרגי

אודות

"קינג דיויד (King David) מזרנים" הוקמה לפני כ-35 שנים, מפעל החברה נמצא בקרית מלאכי ובו אנו מייצרים מזרנים, מיטות, ספות נוער ומוצרים איכותיים ומפנקים תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ובטכנולוגיות החדשניות ביותר. המוצרים שלנו נמכרים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ.

מטרת העל של מייסד החברה והבעלים שוקי רחמני הייתה – ועודנה, להתאים את המזרונים לקהל היעד ולמזג האוויר הישראלי, לצרכים המיוחדים והשונים של כלל הלקוחות ומיקוד פרטני של הרגלי וצרכי השינה של כל לקוח לייצר את מגוון פתרונות השינה הרחב ביותר שקיים בארץ.

נגן וידאו
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
מפת ישראל

תיאום שיחה עם מומחה שינה השאירו פרטים >>