קיימים לא מעט אנשים הסובלים מאלרגיות כאלה ואחרות, רגישויות בעור, אסטמה והפרעות במערכת הנשימה. במיוחד עבורם יצרנו בקינג דיויד מזרנים מיוחדים שדוחים קרדית אבק , מונעים התפתחות של בקטריות וחיידקים במשטח השינה ובכך למעשה מבטיחים לכם שינת לילה רגועה ובטוחה יותר. באיכות השינה שלכם וגורמים לכם להתעורר ליום המחרת עייפים, מחוסרי אנרגיות, חסרי מרץ, ובהתאם לכך גם כושר התפקוד והביצוע שלכם.

מזרנים אנטי אלרגיים מזרון לטקס

אודות

"קינג דיויד (King David) מזרנים" הוקמה לפני כ-35 שנים, מפעל החברה נמצא בקרית מלאכי ובו אנו מייצרים מזרנים, מיטות, ספות נוער ומוצרים איכותיים ומפנקים תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ובטכנולוגיות החדשניות ביותר. המוצרים שלנו נמכרים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ.

מטרת העל של מייסד החברה והבעלים שוקי רחמני הייתה – ועודנה, להתאים את המזרונים לקהל היעד ולמזג האוויר הישראלי, לצרכים המיוחדים והשונים של כלל הלקוחות ומיקוד פרטני של הרגלי וצרכי השינה של כל לקוח לייצר את מגוון פתרונות השינה הרחב ביותר שקיים בארץ.

נגן וידאו

המזרונים עשויים לטקס, שהוא למעשה סוג של גומי טבעי, שאנו מפיקים מעץ ייחודי המכונה קוייצ׳וק הגדל במלזיה. יש לו תכונות אנטיספטיות, אנטי – בקטריאליות ולכן הוא דוחה אבק ומונע היווצרות של בקטריות לאורך שנים ארוכות. בקינג דיויד מגוון גדול של מזרנים אנטי בקטריאלים בזכות החומרים האיכותים ביותר ובדי ריפוד נושמים ואנטי בקטריאלים.

King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
מפת ישראל

תיאום שיחה עם מומחה שינה השאירו פרטים >>