מתי משקל הגוף שלנו הופך להיות פקטור כאשר אנו רוכשים מזרן חדש? התשובה היא כאשר משקל הגוף שלנו מחולק בצורה לא פרופורציונלית. יכול להיות שיהיו אנשים יותר "עבים" במקומות מסוימים בגוף, מה שישפיע על בחירת המזרן, כי באזורים האלה מופעל יותר לחץ ולכן חשוב גם לשים דגש על התמיכה ולראות שלא נוצרת שקיעה. חשוב להדגיש שעבור אנשים גדולים, מה שחשוב ביותר הוא התמיכה לגוף. אנשים עם משקל גוף גבוה, זקוקים למזרן חזק אך לא כזה שבא על חשבון הנוחות.

מזרנים לבעלי משקל גוף גבוהה

אודות

"קינג דיויד (King David) מזרנים" הוקמה לפני כ-35 שנים, מפעל החברה נמצא בקרית מלאכי ובו אנו מייצרים מזרנים, מיטות, ספות נוער ומוצרים איכותיים ומפנקים תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ובטכנולוגיות החדשניות ביותר. המוצרים שלנו נמכרים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ.

מטרת העל של מייסד החברה והבעלים שוקי רחמני הייתה – ועודנה, להתאים את המזרונים לקהל היעד ולמזג האוויר הישראלי, לצרכים המיוחדים והשונים של כלל הלקוחות ומיקוד פרטני של הרגלי וצרכי השינה של כל לקוח לייצר את מגוון פתרונות השינה הרחב ביותר שקיים בארץ.

נגן וידאו

לרוב אותם אנשים רוכשים מזרן על פי דרגת הקשיחות שלו בלבד בתקווה שהוא יחזיר למשך שנים אך לא תמיד זה הצעד הנכון. בקינג דיויד ישנם דגמי מזרנים המותאמים אישית לבעלי משקל כבד. הם בנויים מחומרים חזקים במיוחד שנבדקו ויכולים לשאת משקלים כבדים במיוחד. אצלנו תוכלו לישון על משטח שינה חזק ובתחושת ביטחון עם חווית שינה טובה ואיכותית במיוחד.

 

King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
מפת ישראל

תיאום שיחה עם מומחה שינה השאירו פרטים >>