סובלים מכאבי גב? אנחנו ממליצים לכם לחפש מזרון עם דרגת קושי בינונית (ולאו דווקא דרגת קושי גבוהה).מחקרים שנעשו ברחבי הארץ והעולם הראו כי אנשים עם כאבי גב חשו הקלה יותר גדולה על מזרנים קשים למחצה, מכוון שהם נתנו לכתפיים ולאגן לשקוע מעט. ישנם מס' דעות בנושא והעולם נוטה לחשוב שמזרן קשה הוא הפתרון האידיאלי אך לא בהכרח. שינה על מזרון קשה" מידי" עלולה לגרום לכאב בנקודות לחץ, בכל זאת יש אנשים רבים שדווקא מוצאים את המזרונים הקשים נוחים ומתאימים הרבה יותר.

אודות

"קינג דיויד (King David) מזרנים" הוקמה לפני כ-35 שנים, מפעל החברה נמצא בקרית מלאכי ובו אנו מייצרים מזרנים, מיטות, ספות נוער ומוצרים איכותיים ומפנקים תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ובטכנולוגיות החדשניות ביותר. המוצרים שלנו נמכרים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ.

מטרת העל של מייסד החברה והבעלים שוקי רחמני הייתה – ועודנה, להתאים את המזרונים לקהל היעד ולמזג האוויר הישראלי, לצרכים המיוחדים והשונים של כלל הלקוחות ומיקוד פרטני של הרגלי וצרכי השינה של כל לקוח לייצר את מגוון פתרונות השינה הרחב ביותר שקיים בארץ.

נגן וידאו

לאנשים הסובלים מכאבי גב דרוש מזרן שידע לספק תמיכה מקסימלית , התמיכה הזו נוצרת כאשר יש איזון בין הלחץ שהגוף שלנו מפעיל על המזרן לבין ההתנגדות שהמזרן יודע ליצר. לגוף שלנו יש קווי מתאר ובנקודות מסויימות אנו מפעילים לחץ גבוה יותר בשכיבה, בקינג דיויד המזרן המומלץ ביותר לכאבי גב הוא מזרן בעל אזורי תמיכה העשוי קפיצים מבודדים, או ליבת פולימרים בעלת דרגות קושי שונות ובדחיסות גבוהה, שכבת פילוטופ עליונה תמלא את חלל הריק בגב התחתון ותסייע למנוע כאבי גב שונים. חשוב להתייחס לשני פרמטרים חשובים, משקל הגוף ועדפת אישית לתחושה שאתם אוהבים. קיים מבחר רחב של מזרונים שיכולים לסייע לכאבי גב, אולם המומלצים שלנו הם מזרונים קשים יחסית, המעניקים תמיכה אחידה ופיזור לחץ לכל אורך המזרן.

King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
מפת ישראל

תיאום שיחה עם מומחה שינה השאירו פרטים >>