בכל גיל חשוב לרכוש מזרן נוח ואיכותי. אבל דווקא בגיל מבוגר, החשיבות לבחירת המזרן עולה. אם נדע להתאים את המזרן הנכון על פי החומרים שלו ודרגת הקושי הרצויה, נוכל למנוע כאבים בשלב יחסית מוקדם של הזקנה. כשעוברים את גיל 55 הגוף שלנו עשוי להיות מעט יותר פגיע. המערכת החיסונית שלנו מתחילה להיחלש וכך גם העצמות בגוף. לכן המזרן שנבחר חייב להיות אורטופדי ככה שיתאים לנו, וישמור על הגוף והשרירים.

מזרנים למבוגרים מזרן לכאבי גב

אודות

"קינג דיויד (King David) מזרנים" הוקמה לפני כ-35 שנים, מפעל החברה נמצא בקרית מלאכי ובו אנו מייצרים מזרנים, מיטות, ספות נוער ומוצרים איכותיים ומפנקים תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ובטכנולוגיות החדשניות ביותר. המוצרים שלנו נמכרים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ.

מטרת העל של מייסד החברה והבעלים שוקי רחמני הייתה – ועודנה, להתאים את המזרונים לקהל היעד ולמזג האוויר הישראלי, לצרכים המיוחדים והשונים של כלל הלקוחות ומיקוד פרטני של הרגלי וצרכי השינה של כל לקוח לייצר את מגוון פתרונות השינה הרחב ביותר שקיים בארץ.

נגן וידאו

אחד המזרנים המומלצים הוא מזרן העשוי שכבות פולימרים בדחיסות שונות ומשקלים שונים, נקרא גם בשמו השני והיבש "מזרן אורטופדי ללא קפיצים".
היתרון שלו נובע מכך שבני הזוג לא ירגישו את התנודות אחד של השני, וכך השינה תהיה רציפה ואיכותית יותר.

King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
מפת ישראל

תיאום שיחה עם מומחה שינה השאירו פרטים >>