כל מי שסובל מהזעת יתר מכיר את תחושת אי הנוחות המתלווה לשינה. קמים באמצע הלילה או בבוקר וכל הגב והפנים רטובים מזיעה. תופעה ידועה שמצריכה בדיקה ולפעמים גם טיפול רפואי. אבל גם כשאנו הולכים לבחור מזרן, צריך להתייחס לפרמטר החשוב הזה ולדעת שבעזרת המזרן הנכון אפשר להפחית את הזיעה שמופיעה באמצע הלילה. המזרונים המומלצים ביותר שלנו הם מזרנים העוטפים בד ® COOLMAX שהינו בד בעל פטנט היוצר קירור ושומר על טמפרטורה קרירה בכל משטח השינה.

אודות

"קינג דיויד (King David) מזרנים" הוקמה לפני כ-35 שנים, מפעל החברה נמצא בקרית מלאכי ובו אנו מייצרים מזרנים, מיטות, ספות נוער ומוצרים איכותיים ומפנקים תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ובטכנולוגיות החדשניות ביותר. המוצרים שלנו נמכרים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ.

מטרת העל של מייסד החברה והבעלים שוקי רחמני הייתה – ועודנה, להתאים את המזרונים לקהל היעד ולמזג האוויר הישראלי, לצרכים המיוחדים והשונים של כלל הלקוחות ומיקוד פרטני של הרגלי וצרכי השינה של כל לקוח לייצר את מגוון פתרונות השינה הרחב ביותר שקיים בארץ.

נגן וידאו

היתרון שלהם הוא שהם לא נוטים להתחמם תוך כדי השימוש אלה שומרים על טמפרטורה נמוכה שיוצרת מגע קריר עם המזרן. ידוע שכאשר הגוף שלנו מתחמם הוא פולט "הזעה" על מנת לקרר את עצמו, עם מזרני קינג דיויד תשנו טוב גם בלי מזגן.

King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
מפת ישראל

תיאום שיחה עם מומחה שינה השאירו פרטים >>