מזרן לטקס עשוי גומי טבעי. נעשה בו שימוש לריפוד השכבה העליונה של המזרן. חומר זה נחשב לפופולרי ביותר, מכוון שהלטקס מאופיין בדרגות קושי שונות, בהתאם לדגם, וכמו כן, מורכב מכמה שכבות אשר לכל אחת רמת צפיפות שונה, על מנת לאפשר אוורור למזרן ועמידות גבוהה לשנים רבות.

בתעשיית המזרונים, נעשה שימוש רב בלטקס לריפוד השכבה העליונה של המזרן. השכבה אשר באה במגע עם הגוף, כאשר חומר הלטקס נחשב לאחד הפופולריים בתחום. מזרון לטקס מאופיין בדרגות קושי שונות, בהתאם לדגם הנבחר.

מזרן לטקס יתרונות 

  • לטקס זהו חומר איכותי העשוי גומי טבעי. נעשה בו שימוש רב בקרב תעשיית המזרנים והוא אחד הפופולריים בעולם כולו. תמצאו אותו תמיד בשכבה העליונה אשר באה במגע עם הגוף, הוא נעים למגע והופך כל מזרן לנעים ואיכותי במיוחד. 
  • לטקס הוא חומר רך בעל גמישות אך בעל אופי חזק ועמידות לשנים רבות. כשהלטקס בא במגע עם הגב שלנו הוא ממלא את הקימור שיש לנו בגב התחתון, מחזיק את הגב ומספק תמיכה ונוחות מקסימלית. 
  • מזרן לטקס ידוע בשל כך שהוא דוחה את קרדית האבק ואף מסייע להיות כמגן מפני חיידקים אחרים נוספים העוללים להצרף לנו למיטה. 
  • מזרן לטקס מומלץ מאוד לאנשים עם אלרגיות, מבוגרים וכבדי משקל בזכות התמיכה שהוא מעניק. 
  • מזרני הלטקס של קינג דיויד שומרים על טמפרטורה נעימה ומסוגלים לפזר אותה במשטח השינה. כך תהנו ממזרן שמתאים לימי קיץ חמים ותהנו מתחושה נעימה גם בחורף.
  • מזרן לטקס ידוע בכך שהוא מעניק תמיכה מצויינת לגוף, הוא גמיש ובעל תחושה קפיצית ואנו משתמשים בו למספר דגמים איכותיים בחברה גם מזרני קפיצים וגם בכאלה העשויים טכנולוגיה אחרת. נסו את מזרני הלטקס שלנו בעצמכם, תבינו על מה אנחנו מדברים. 

מזרון לטקס של קינג דיויד לשינה איכותית וטובה הרבה יותר.

יתרונות

קל

ניהול לחות

טִבעִי

התאמה לאקלים

תמיכה אופטימלית

לאורך זמן

אנטי בקטריאלי

אודות

"קינג דיויד (King David) מזרנים" הוקמה לפני כ-35 שנים, מפעל החברה נמצא בקרית מלאכי ובו אנו מייצרים מזרנים, מיטות, ספות נוער ומוצרים איכותיים ומפנקים תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ובטכנולוגיות החדשניות ביותר. המוצרים שלנו נמכרים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ.

מטרת העל של מייסד החברה והבעלים שוקי רחמני הייתה – ועודנה, להתאים את המזרונים לקהל היעד ולמזג האוויר הישראלי, לצרכים המיוחדים והשונים של כלל הלקוחות ומיקוד פרטני של הרגלי וצרכי השינה של כל לקוח לייצר את מגוון פתרונות השינה הרחב ביותר שקיים בארץ.

נגן וידאו
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
מפת ישראל

תיאום שיחה עם מומחה שינה השאירו פרטים >>