טכנולוגיות

"קינג דיויד" נמצאת בחוד החנית של הטכנולוגיה העולמית, ומייצרת דגמים ייחודיים כמו המזרן הזוגי קוואטרו / Quatro, שיא הפאר ופלא הטכנולוגיה, שעשוי מארבע שכבות עם שבע אזורי נוחות ועם מערכת תמיכת קצה היקפית. מדובר על מזרן עם בד אנטי בקטריאלי והיפו אלרגני, שמונע הזעה במהלך השינה.

המזרן החדשני מכיל עשרות שנות ניסיון ודחף בלתי פוסק לשינה עילאית. הידע והרצון שלנו לקחת אתכם למזרן היוקרתי ביותר שניתן להשיג הם שדחפו אותנו לייצר דגם שאין בשום מקום אחר. המזרן עשיר בחומרים, בגובהו המיוחד (כ-45 ס״מ) – והשינה עליו היא תחושה של פסגת העולם.

קינג דיויד מפעל

טכנולוגיות תצוגת שכבות של המזרון

טכנולוגיה

יועצי השינה המנוסים ביותר בישראל

יועצי השינה המנוסים ביותר בישראל

אותם אנשים חייכניים ונחמדים שתפגשו בנקודות המכירה שלנו, בטלפון או בדיגיטל הם לא עוד "אנשי מכירות". מדובר על יועצי שינה שעברו הכשרה של חודשיים על תורת המזרונים והתאמת המזרן לצרכיו של כל אדם.

עם היועצים שלנו, אתם יכולים לישון בשקט.
"קינג דיויד" זמינה ונגישה לכולם. המזרונים שלנו נמכרים במאות מוקדי מכירה פיזיים, באינטרנט ובאמצעות מוקד טלפוני. יועצי השינה שלנו תמיד יתנו את המענה ההולם לצרכים האישיים שלכם.

כל אחד יכול לישון טוב – פתרונות למעוטי יכולת

בשיתוף עם עמותות כמו "חסדי נעמי", חברתנו מבצעת עבודות תיקון למזרונים ישנים של מי שידם אינה משגת לרכוש מזרן חדש. אנו רואים זאת כשליחות ועושים זאת באהבה רבה.

קינג דיויד מפעל

מזרונים

טכנולוגיה

שמירה על איכות הסביבה

שמירה על איכות הסביבה

הסיפור שלנו הוא שמירה של איכות הסביבה. "קינג דיויד" מעודדת מחזור ופועלת מתוך אהבה לכדור הארץ. אנו דואגים לכך שהמזרונים לא יעברו למגרטות, לזבל או יישרפו – דברים שפוגעים בסביבה, ולצערנו הרב מתרחשים בתעשיית המזרונים.

אנו מעודדים עתיד ירוק ובריא יותר – וכל מי שרוכש מזרן שלנו שותף למהפכה הירוקה שמתפשטת בעולם המערבי.

הוותק והאיכות

הלקוחות הוותיקים שלנו מכירים אותנו בשם ״המלך דוד תעשיות מזרנים״, שהפך ל"קינג דיויד מזרוני איכות אורטופדיים". בזכות הוותק והלקוחות הרבים שלנו, אנו מכירים את כלל סוגי הבעיות והצרכים של הקהל הישראלי – ויודעים להעניק לכל אחד את הקינג דיויד שלו.

הסיפור שלנו הוא להיות מותג המזרונים המוביל בישראל – ולהוכיח את עצמנו יום יום כדי שאתם תשנו הכי טוב שאתם יכולים.

קינג דיויד מפעל

הוותק והאיכות

טכנולוגיה

מזרן שמגשים חלומות

מזרן שמגשים חלומות

לכל דגם שלנו יש את הסיפור שלו. כל דגם של מזרן "קינג דיויד" הוא פתרון לצורך. כל מזרן שלנו הוא מזרן שמגשים חלומות.
מחקרים הוכיחו שבני אדם שישנים טוב יותר רגועים יותר, מתנהלים טוב יותר, אכפתיים ואמפתיים יותר ומצליחים יותר.
כשאתם ישנים על "קינג דיוויד" אתם ישנים על איכות, ולכן תהיו שמחים יותר, בריאים יותר ומאושרים יותר.
בחזון שלנו, אנחנו מארחים תערוכה בינלאומית, ומציגים לכל השחקנים החזקים בעולם את היכולות שלנו – להתאים בין המזרן למזג האוויר ולקהל, תוך שימוש בטכנולוגיות וביכולות המתקדמות ביותר.
החזון שלנו הוא שפשוט תשנו טוב. אנחנו מודים לכם על האמון שאתם נותנים בנו. נמשיך לעבוד קשה בשביל להעניק לכם את חוויית השינה האיכותית ביותר. נמשיך לעבוד קשה כדי שתשנו על פסגת העולם.

200000
מזרנים נמכרו
20
שנות ניסיון
% 0
שביעות רצון
0
דגמים ייחודים לקהל הישראלי
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
מפת ישראל

תיאום שיחה עם מומחה שינה השאירו פרטים >>