תקנון מבצע מורידים את הניילונים

לי ניילונים ל-90 לילות ניסיון ,בהחזר כספי מלא .

בחברת קינג דיויד מזרונים, אנחנו כל כך בטוחים שתאהבו את המזרן שתבחרו לקנות מאתנו, שאנחנו מציעים  90 לילות נסיון בלי ניילונים ! ללא כל התחייבות. קחו את המזרן הביתה, התגלגלו על הבטן, על הגב, על הצד. שנו עליו לבד או בזוג ובקיצור, נסו את המזרן ורק אז קבלו את ההחלטה, ללא כל הוצאה או התחייבות מראש.

במידה ומצאתם שהמזרן שרכשתם אינו מתאים לכם, תוכלו לבחור אם להחליף את המזרן בדגם אחר של קינג דיויד מזרונים. אולי המזרן שנקנה לראשונה אינו מתאים לדרישות כגון: "המזרן קשה מידי", "המזרן רך מידי". במקרה כזה, האפשרות להחלפת הדגם שבחרתם במזרן אחר שלנו תהיה טובה ונכונה עבורכם. אפשרות נוספת היא שתקבלו את כספכם בחזרה בניכוי הוצאות המשלוח בלבד.

תנאי החזרת מזרון

 הלקוח ישתמש במזרן במשך 90 יום ללא הניילונים ולאחריו יוכל לפנות לקינג דויד מזרונים, ולבקש החזרת המזרן ולקבל תמורתו חזרה בניכוי הסכומים הבאים: כספי ההובלה ששולמו עבור המזרן לא יוחזרו ללקוח.

תנאי ראשוני להחזרת המזרן הוא שמירה על ניקיונו ועל שלמותו !

הכסף יוחזר באופן שבו התבצע התשלום ע"י הלקוח: שולם במזומן או בהמחאה/ות – יוחזר בהמחאה/ות לפקודת הלקוח בלבד. שולם בכרטיס אשראי בתשלום אחד או בפריסה לתשלומים, יזוכה הלקוח בכרטיס האשראי. מכל ההחזרים המגיעים ללקוח ינוכו סכומי ההובלה והאריזה מהתשלום הראשון לזכות הלקוח.

המזרנים המשתתפים במבצע הם:

נייט תראפי

אוטופיה

רילקס תראפי

אולטימייט

מידות המזרונים משתתפים בהטבה:

מידות המשתתפות בהטבה הן מידות סטנדרט ולא מידות מיוחדות, מידות הסטנדרט במזרון הן:  140/190    160/190    160/200

0

חיפוש מוצרים