דברים שכדאי לזכור כאשר בוחנים מזרן זוגי חדש

סוג המזרן שיתאים עבורך בצורה המושלמת תלוי בעיקר בך ו/או בבן/ בת הזוג, במשקל גופכם ובתנוחת השינה אליה התרגלתם. אין מה לחשוש אם אחד מכם מעדיף מזרן מוצק והשני רך, תמיד ניתן למצוא את המזרן שיתאים לשניכם.

1.            מזרן טיפוסי לרוב ירגיש מעט יותר מוצק כאשר הוא חדש. את התחושה על המזרן החדש, ניתן לדמות לזוג מכנסי ג׳ינס חדשים, הוא צריך ׳להשתחרר מעט׳. כדאי לזכור שמזרנים זוגיים ובכלל מזרנים בחלל התצוגה, נוטים לדמות את התחושה שתהיה לכם על המזרן אחרי מספר שבועות או חודשים.  זו הסיבה מדוע מותגים וחברות המכבדים את עצמם, מתעקשים שנמשיך לנסות את המזרן החדש למשך מספר שבועות בודדים, לעתים אפילו חודשים לפני שהם מספקים לנו את האופציה להחליף את המזרן באחר או לחלופין להחזירו. נדיר מאוד שמיד ישנים על המזרן לילה רצוף כבר בפעם הראשונה, לרוב לוקח לנו ולגוף שלנו זמן להתרגל.

2.            מגן מזרן וסדינים לסוגיהם השונים, לרוב יגרמו למזרן להרגיש מעט יותר נוקשה.

3.            ״כנסו״ אל המזרן ו״צאו״ ממנו כאשר אתם בוחנים אותו בחנות, ממש כמו שאתם עושים בבית.

4.            נסו לדמות את המבחן על המזרן בחנות כמה שיותר למצב שבו אתם ישנים בבית. במיוחד אם אתם חולקים את המזרן עם בן/בת הזוג ו/או עם חיית מחמד. אל תפחדו להתגלגל ולזוז על המזרן בכדי לבדוק כמה הוא נוח לכם, הרי זה מה שאנחנו עושים במבחן המציאות. בחנו תנועות שונות ובמידה בן/בת הזוג שלכם תזזיתיים באופן בלעדי, נסו לדמות את זה על המזרן שאתם בוחנים.

5.            נכון… קניית מזרן יכולה להיראות מצחיקה מהצד ולכן כדאי לבצע את המבחנים וההשוואות הללו כאשר כולם במצב רוח טוב ואידיאלי לסיטואציה. תאמינו או לא, בתור מוכר מזרנים, לעתים קרובות אתה זוכה לצפות בלא מעט זוגות שמתווכחים על מאפייני המזרן השונים. ברוב הזמן אתה מנסה להישאר מחוץ לוויכוח, אבל לפעמים בלית ברירה אתה נשאב לתוכו ;).

6.            אם אתם רוכשים מזרן שישמש את שניכם, וודאו שאתם לא שוקעים לתוך ״בור״ וכי המזרן מספק את התמיכה האופטימלית לשניכם, מה שנקרא ״עומד בעומס״.

7.            לבשו בגדים נוחים – כאמור, נסו עד כמה שאתם יכולים לדמות את ניסוי המזרן לשנת הלילה. הגיעו עם בגדים כמה שיותר נוחים כדי שתוכלו להשיג את ההדמיה המושלמת. רוקנו את הכיסים ממפתחות, סמארטפון, כסף קטן וכדומה. טרנינג היא לחלוטין האופציה הטובה ביותר וגם מומלץ לנסות את המזרן בלי נעליים,. נעליים עלולות למנוע מהרגליים להתיישר ומכפות הרגליים לשקוע אל תוך המזרן. ככל שתקפידו לדמות את המבחן למציאות, כך הבחירה שלכם תתאים למטרות ולצרכים הפיזיולוגיים וכך גם תמנעו מסיטואציה בה עליכם להחליף את המזרן אחרי תקופת הניסיון. אז לא… זה לא היום המתאים ללבוש חצאית מיני. ;).

בחינת מזרן היא כמו תחרות

8. התייחסו לבחינת המזרן החדש אותו תרכשו כאל תחרות כאשר אתם שומרים את המזרנים שעומדים בסטנדרטים שלכם ״בתוך המשחק״. בזמן שאתם זוכרים או רושמים הערות שמציינות מה אהבתם ומה פחות בהקשר להעדפותכם בסיבוב השני, השלישי וכדומה, עד שתמצאו את המנצח. בזמן שאתם משווים בין מזרנים, אל תהססו לחזרו בחזרה למזרן שכבר ניסיתם ואפילו דחיתם על הסף. הגוף האנושי לא מחזיק בזיכרון ״התחושה״ כל כך טוב במטרה לנתח דברים בצורה מדוקדקת שכזו, לכן אל תבלבלו את עצמכם אלא יהיו בטוחים בהחלטה שלכם.

שתף:

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

כיצד לבחור את המלון המושלם לשינה רגועה

מהו המזרון הטוב ביותר לבעיות הגב שלנו?

ויסקו או לטקס במזרן ,מה עדיף ולמי?

מזרן קשה או רך — מה עדיף ולמי?

שלחו לנו הודעה