הדרך למציאת המזרון הטוב ביותר

בחירת מזרון חדש אינה עניין של מה בכך. חשיבותו של מזרן טוב אשר יעניק לגוף שלכם את התמיכה לה הוא זקוק במהלך שנת הלילה היא עצומה, אולי יותר מכל רהיט או אביזר ביתי אחר שאנחנו קונים. הרבה מאוד אנשים כלל אינם מודעים לכך שחלק גדול מהעייפות שהם חווים במהלך היום יום נובעת ממזרונים אשר אינם איכותיים מספיק או אינם מתאימים ספציפית לגופם.

לכן, כאשר אנחנו מחליטים שהגיע הזמן לרכוש מזרון חדש חשוב מאוד שנעשה את תהליך הרכישה בצורה טובה ושקולה. ספציפית, חשוב למצוא מזרן אשר לא רק שיהיה איכותי ועשוי מחומרים טובים וכד', אלא גם יתאים אישית לגוף שלנו ולאופן בו אנו ישנים (התנוחה בה אנו ישנים לרוב, שינה קלה יותר או פחות וכד').

לא כל מזרון איכותי בהכרח מתאים אישית עבורנו

בדרכנו למצוא את המזרון הטוב ביותר חשוב שנוסיף מילה אחת חשובה למשפט הנ"ל: המזרון הטוב ביותר עבורנו. ישנם אינספור דגמים וסוגים של מזרונים איכותיים ומיטות מעולות, מוצרים אשר הונדסו ונבנו מהחומרים הטובים ביותר ועל ידי מהנדסי מוצר ואורטופדים אשר בקיאים בתכונות שרצוי שיהיו למזרונים ומיטות איכותיות. אך זה עדיין לא אומר שכל מיטה או מזרון איכותי שכזה הוא ההתאמה הטובה ביותר עבורנו.

כל אחד ואחת מאיתנו ישנים בצורה מעט שונה, ובעלי צרכים שונים מבחינת מבנה הגוף ובעיות שונות. חלקנו ישנים יותר על הצד וחלקנו יותר על הגב, לחלקנו שינה קלה ואנחנו מתעוררים מכל דבר קטן וחלקנו ישנים שינה עמוקה ויציבה ולחלקנו בעיות ספציפיות בעמוד השדרה או מקומות אחרים בגוף, בעוד לאחרים אין בעיות אורטופדיות כלל.
המסקנה מכל זה היא כי התאמה אישית היא מתבקשת בעת חיפוש אחר מזרן חדש. לכן, כדאי להתחיל את החיפוש מהתייעצות אישית עם אנשי מקצוע – רופאים שונים, במידה ויש לנו בעיות הרלבנטיות לנושא (בעיקר בעיות אורטופדיות, כמו גם הפרעות שינה וכד') ומומחים ארגונומיים למזרונים ומיטות, אשר עוסקים בתחום ויוכלו לסייע לנו למצוא את הדגם המתאים ביותר עבורנו ועבור הצרכים האישיים שלנו.

מזרונים אורטופדיים  איכותיים מבית קינג דיויד

מנסים כמה מזרונים וקונים מזרון עם אפשרות החלפה

לאחר שניסינו לשכב על כמה דגמים מומלצים שונים ומצאנו מזרן ספציפי אשר מרגיש לנו נוח ומתאים, אפשר לבצע את הרכישה, אך חשוב מאוד לוודא כי בתנאי הקנייה שלנו קיימת אפשרות להחליף את המזרון לאחר כמה ימים או שבועות. אפשרות זו קיימת לרוב במקרה של רכישת מיטה זוגית או כל סוג של מזרון איכותי, שכן אנשים רבים מגלים רק לאחר כמה לילות טובים על מזרן חדש אם הוא באמת נוח להם ואם הם אכן ישנים עליו בצורה טובה ועמוקה.

כך, תוכלו לוודא כי הרכישה שביצעתם אכן מתאימה לכם, ואם לא – לנסות מזרן אחר, בתקווה שזה יתאים לכם יותר.

בהצלחה!

שתף:

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

כיצד לבחור את המלון המושלם לשינה רגועה

מהו המזרון הטוב ביותר לבעיות הגב שלנו?

ויסקו או לטקס במזרן ,מה עדיף ולמי?

מזרן קשה או רך — מה עדיף ולמי?

שלחו לנו הודעה