כיצד לבחור מיטת נוער

רכישה של מיטת נוער מעידה על שלב בחיים של הילד או הילדה שנכנסים לתקופת ההתבגרות. בדיוק כפי שעלינו לישון על מזרון זוגי איכותי, עשוי מרכיבים התואמים את הצרכים הפיזיולוגיים שלנו, כך ילדינו זקוקים לתמיכה אופטימלית בכדי שיוכלו לישון בלילה כמו שצריך.

מחסור בשעות שינה אצל נערים ונערות מתבגרים פוגע ביכולת להתרכז בשיעורים, משפיע על מצב רוח, משבש את היכולות הספורטיביות ואף פוגע בציונים שלהם. מחסור בשינה אצל בני נוער מוביל גם לתגובות איטיות ויש המון מצבים של בני נוער שנרדמים באמצע היום. שינה חיונית וחשובה הן לבריאות הפיזית והן לבריאות הנפשית ולכן חשוב לתת לילדים שלנו את כל הכלים והעזרים בכדי לישון בלילה כמו שצריך.

לשינה בגילאים הללו יש השפעה ניכרת על מגוון תהליכים  פיזיולוגיים המתרחשים בגוף, ביניהם צמיחה והתפתחות הנוצרים באמצעותו של הורמון הגדילה המופרש בזמן השינה. בהיותנו באים לרכוש עבור ילדנו מיטת נוער, עלינו להתחשב בצרכים שלו, ברמת הנוקשות שהוא מעדיף, בגודל של החדר וכמובן בסוג המזרון. חשוב לציין שרכישה זו בהחלט מעידה על בגרותם של הנער או הנערה ולכן כדאי לשתף אותם בקנייה ולהתחשב בבחירתם.

אז איך בוחרים?

1.      מידותיה של המיטה – זהו הקריטריון הראשון שעלינו לבחון. יש להתחשב במיקום המדויק או בפינה שבה מיטת הנוער תוצב, למדוד את האורך והרוחב ואז לבחור מבין האפשרויות המוצעות לנו. מיטות נוער מגיעות כאופציה של מזרן בודד, מיטה וחצי או לחלופין מיטה נפתחת שאלו הן גם האופציות הטובות ביותר עבור הגילאים האלה. מצד אחד ילדינו נהנה מספייס ומצד שני יכול לארח חברה/ה לישון ביחד. יחד עם זאת, אם מדובר בחדר קטן שאיננו מאפשר מיטה וחצי, כמובן שיש להתחשב בשיקולי המקום, שכן חדר צפוץ בו השולחן, הארון והמיטה קרובים מדי זה לזה, איננו נוח כלל וכלל.

2.      נוחות – כאמור, בהיבט של הנוחות, כדאי מאוד להתחשב במה שנוח לילד שלנו. נסו כמה דגמים ביחד והראו נכונות להתחשב בבקשה של הילד. יש כל מיני סוגים של מזרונים חלקם עם קפיצים מבודדים, אחרים עם קפיצים משולבים ויש גם מזרנים ללא קפיצים. נוחות היא למעשה הקריטריון הכי חשוב ומשמעותי שכן ככל שיהיה לנער או לנערה נוח יותר, כך שנת הלילה שלהם תהיה טובה, רציפה ואיכותית הרבה יותר.

3.      עם ארגז או בלי? – ניתן למקסם את היתרונות של מיטת הנוער גם למטרות אחסון של מצעים, שמיכות בהן אנו לא עושים שימוש בעונה ספיציפית ואפילו בגדים או נעליים.  בדירות או בחדרים שהם קטנים מדובר באופציה מצויינת שחוסכת לנו במקום ומאפשרת לשמור על סדר וארגון לאורך זמן.

4.      צבע – כן תתפלאו לדעת עד כמה הצבע משמעותי עבור הילדים שלנו גם בגילאים האלה. היום מייצרים מיטות נוער בקשת רחבה של צבעים וכדאי לבחור במיטת נוער בצבע איתו הילד או הילדה שלנו מזדהים.

חברת קינג דיויד מתמחית בייצור של מיטות נוער איכותיות המשלבות מזרן מאופיין בקפיצים מבודדים. מזרן זה למעשה מאפשר תמיכה אופטימלית בכל האיברים של הגוף, מונע תזוזה בצד השינה ואפשר להנות משינה רציפה ואיכותית. כל מיטות הנוער תוצרת קינג דיויד מגיעות עם 5 שנות אחריות מלאות, מיוצרות בטכנולוגיה המתקדמת ומהחומרים האיכותיים ביותר המבטיחים רמת גימור מושלמת.

שתף:

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

כיצד לבחור את המלון המושלם לשינה רגועה

מהו המזרון הטוב ביותר לבעיות הגב שלנו?

ויסקו או לטקס במזרן ,מה עדיף ולמי?

מזרן קשה או רך — מה עדיף ולמי?

שלחו לנו הודעה