לישון נבון עם מזרן נכון

כל אחד מאיתנו בנוי לגמרי אחרת מבחינה פיזיולוגית, כל אחד מאיתנו התרגל לישון בתנוחה שונה מהאחר לכן כל אחד מעדיף סוג מזרן אחר לחלוטין שיאפשר לו לישון שינה עריבה וטובה. לטיב השינה שלנו יש השפעה ניכרת על איכות חיינו, שכן מספיק לילה אחד בו לא הצלחנו לישון כפי שצריך ברציפות והיום למחרת ייראה כמו סבל מתמשך שאינו נגמר. נסו להיזכר כיצד אתם מתפקדים ביום שבא אחרי לילה נטול שינה.

מחקרים רבים מראים כי יש קשר מובהק בין המזרן עליו אנו ישנים, בין רצף השינה שלנו ובין מצב רוחנו ביום שאחרי. ככל שהשנים עוברות, יותר ויותר אנשים מודעים לנושא איכות השינה, מקפידים על החלפת המזרן שלהם אחת ל6,7 או 8 שנים, זאת במטרה לספק לגופם תמיכה מושלמת. שינה היא דבר חשוב מאין כמוהו, היא מאפשרת לנו להתאושש, לחדש את מאגרי האנרגיה שלנו ולהגיע רעננים ליום שאחרי. גם לתחום המזרנים האורטופדיים יש כבר מקום של כבוד, שכן מזרנים אלה פותחו ויוצרו כתוצאה ממחקרי שינה רבים, הם מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר, זאת במטרה לאפשר לגוף להנות מתמיכה מושלמת בהתאם למבנה הפזיולוגי של כל אחד ואחת מאיתנו. אפילו בשנים האחרונות חברות מסוימות מאפשרות ללקוחותיהם השונים להנות ממזרן אורטופדי המיוצר עבורם בהתאמה אישית לאלמנטים שונים המאפיינים אותם כמו משקל גופם, הגיל שלהם, הקימורים והקיעורים של גופם, בעיות אורטופדיות ועוד.

אחוז גבוה מאיתנו סובלים מנדודי שינה. לחץ, חרדה, כאבי גב או צוואר מובילים לכל אותן הפרעות שינה מהן אנו סובלים וסיבה נוספת ולא פחות חשובה היא כמובן המזרן עליו אנו ישנים. אם אתם מרגישים שאתם חשים כל תזוזה קטנה של בן או בת זוגכם על המזרן, מרגישים שהכתף שוקעת, שהישבן עולה, כנראה שזה הזמן להחליף את המזרן זוגי שלכם למזרן אורטופדי חדש ואיכותי. מזרן ישן ו/או בלוי מוביל לכאבי צוואר, שכמות, כתפיים וגב, עלול להוביל להיווצרות של פצעי לחץ ופוגע באיכות החיים שלכם. כולנו זקוקים למזרון איכותי שיעניק תמיכה אופטימלית לכל חלקי גופנו, יחלק בצורה מושלמת את הלחץ שהגוף יוצר על המזרן ואף יזרים את הדם שלנו בעת השינה. אין ספק כי אנשים שמקפידים לישון על מזרן שתואם את מרבית הצרכים שלהם, נהנים משינה ערבה, רציפה ואופטימלית הרבה יותר מאנשים שלא מקפידים על כך. היום בימים בהם הטכנולוגיה לא מפסיקה להפתיע, בימים בהם חומרי הגלם בהם משתמשים לייצור מזרנים הם החומרים האיכותיים ביותר ובימים בהם המודעות היא הדבר שמנחה את כולנו, הדרך להגיע למזרן הטוב ביותר עבורכם קלה מבעבר. יש מזרנים שמותאמים במיוחד לאנשים הסובלים מעודף משקל, מזרנים שפותחו באופן ספציפי לאנשים הסובלים מפריצה או בלט דיסק, לאנשים הסובלים מפצעי לחץ ולאנשים להם עקמת.

כיצד המזרן עליו אתם ישנים משפיע על מצב רוחכם?

פשוט מאוד, ברגע שאתם לא ישנים כמו שצריך, אוטומטית ביום שאחרי אתם הופכים עייפים מה שגורם לכם להיות עצבניים, חסרי סבלנות ורק מחכים שהיום כבר ייגמר. איך תדעו איזה מזרן מתאים לכם?. ניסוי וטעיה זו הדרך הטובה ביותר לדעת. בנוסף, תוכלו להתייעץ עם בעל מקצוע, לספר לו איזה סוג של מזרן אתם מחפשים, באיזה תקציב, מהן אותן בעיות אורטופדיות מהן אתם סובלים ואפילו להתייעץ עם אורטופד או פיזיותרפיסט מומחה עליו אתם סומכים ולקבל חוות דעת נוספת. בכל אופן נסו את המזרן אותו אתם מעוניינים לרכוש בכמה תנוחות, וודאו שגבכם מונח בצורה ישרה על המזרן בתנוחה שלה התרגלתם לישון ואל תוותרו על תקופת ניסיון ותאפשר לכם להבין האם באמת זה המזרן המתאים לכם.

שתף:

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

כיצד לבחור את המלון המושלם לשינה רגועה

מהו המזרון הטוב ביותר לבעיות הגב שלנו?

ויסקו או לטקס במזרן ,מה עדיף ולמי?

מזרן קשה או רך — מה עדיף ולמי?

שלחו לנו הודעה