מה הופך מזרון זוגי אורתופדי ל- אורתופדי?

מעבר דירה, מזרון ישן, כאבי גב, חוסר נוחות, נדודי שינה – מסיבות אלו ועוד אנו נמצאים בסיטואציה שבה עלינו לרכוש מזרון חדש. כחלק מהתהליך כמעט כולנו  נחשפים למושג ״מזרון אורתופדי״ ושואלים את עצמנו: האם מדובר בסלוגן שיווקי או שמא באמת מושקעים משאבים במחקר, בפיתוח, בחידושים טכנולגיים אשר הופכים את המזרון לכזה. ובכן אין ספק כי מזרון בו מושקעת מחשבה לאורך כל הדרך מתהליך הפיתוח ועד ייצורו במפעל נחשב למזרון איכותי, המאופיין בנוחות אופטימלית שמשפרת את איכות החיים שלנו וזה מוכח במחקרים. אז מהם מאפיינים של מזרון אורתופדי על פיהם מומלץ לרכוש את המזרון הבא שלכם, מזרון שישמש אתכם למשך שנים רבות?

•        טכנולוגיה של מזרון אורתופדי

זוהי למעשה טכנולוגיה אותה מפתחים בהתאם למחקרים, מודלים רפואיים המאפשרים לתכנן ולייצר את המזרון בכדי שיתאים למבנה האנטומי של גופנו. שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים דוגמת מערכות קפיצים מתקדמות, תהליכים המאפשרים לצד אחד של המזרון שלא לנוע בעוד הצד השני אכן ״חווה״ תזוזה, אלו ועוד מעודדים את בריאותו הטבעית של הגוף במהלך השינה, מה שכמובן משפיע גם על היום שאחרי. אותם מזרנים מתוכננים במטרה לספק תמיכה מושלמת לכל חלקי גופנו. ככל שאנו מתקדמים בזמן, המזרנים האורתופדיים עוברים חידושים ופיתוחים נוספים מה שלמעשה מעודד שינה איכותית, נעימה ומפחית משמעותית את הכאבים הפיזיולוגיים מהם אנו סובלים במהלך חיינו.

•        חומרי גלם איכותיים – לטקסויסקו ומה שביניהם.

ויסקו הוא חומר גלם אשר פותח על ידי סוכנות החלל האמריקאית. לויסקו תכונות ייחודיות ולכן שימוש בו הוא חלק בלתי נפרד למה שאנו נוהגים לכנות ״מזרון אורתופדי״. מכיון שחום גופנו משנה את מצב הצבירה של חומר הגלם, הגמישות של המזרון מושפעת מכך, מה שלמעשה גורם למזרון להתאים את נקודות התמיכה השונות, בהתאם למבנה גופנו ובהתאם לתנוחה שבה אנו רגילים לישון. מדובר במזרון המאופיין ברכות נעימה. לעומתו, יש גם את חומר הלטקס בה נוהגים לצפות מזרונים. למעשה, מדובר בסוג של גומי טבעי אורגני המאפשר להנות ממזרון מאוורר שמעניק תמיכה מושלמת לכל חלקי גופנו. חומר הלטקס מומלץ עבור אנשים הסובלים מאלרגיות או מרגישויות שכן הוא בעל תכונות אנטיאלרגניות.

•    רמת אוורור

עוד מאפיין חשוב מאין כמוה שבלעדיו אף מזרון זוגי לא ייחשב אורתופדי. מזרון מאוורר מסייע לנו להנות משינה היגיינית, נקייה המלווה בתחושת רעננות. חשוב מאוד לבחור במזרון שמאופיין בציפוי אוורירי. ככל שהמזרון מאוורר ומאופיין בשימוש ושילוב של חומרי גלם המאופיינים ברמת אוורור גבוהה, כך נהנה ממזרון עמיד, איכותי ונעים למגע ממושך.

ומכאן… אין בוחרים?

אחרי שהבנו לעומק את המשמעות של מזרון אורתופדי כעת עלינו לקחת בחשבון כמה מאפיינים חשובים. ההמלצה הינה לבחור מזרון באופן כזה שהבחירה תתאים לנתונים האישיים שלנו כמו למשל גיל, משקל גוף, התייחסות לבעיות אורתופדיות שונות או מחלות כמו בלט דיסק, כתף קפואה, סוכרת ועוד. בחרו במזרון המאופיין בטכניקות ובטכנולוגיות ייצור מתקדמות, כך תוכלו להנות ממזרון שיחזיק מעמד לאורך שנים ויספק לכם את התמיכה האופטימלית המושלמת בהתאם למבנה גופכם. חומרי הגלם, רמ האוויריריות, רמת הנוקשות של המזרון, סוג האחריות והאפשרות לנסות את המזרון במשך תקופה אמורים להנחות אתכם בבחירה הסופית.

שתף:

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

כיצד לבחור את המלון המושלם לשינה רגועה

מהו המזרון הטוב ביותר לבעיות הגב שלנו?

ויסקו או לטקס במזרן ,מה עדיף ולמי?

מזרן קשה או רך — מה עדיף ולמי?

שלחו לנו הודעה