מזרונים אורטופדיים – מה חשוב לדעת לפני הקנייה?

קשה להפריז בחשיבות של רכישת מזרון טוב ואיכותי אשר יתאים לנו ויעניק לנו חווית שינה טובה מדי לילה, בטח ובטח כאשר מדובר במזרון אורטופדי, כזה המיועד בדרך כלל לסובלים מבעיות אורטופדיות שונות – כאבי גב לסוגיהם השונים, בעיות ביציבה, בעיות וכאבים באגן או בכתפיים וכד'.

רכישת מזרון אורטופדי טוב אינה בגדר קנייה טריוויאלית או פשוטה – קיימים כיום סוגים רבים ושונים של מזרונים אורטופדיים, וחשוב לבחור בקפידה מזרון שיתאים לנו ולמצבנו הגופני הספציפי.

מזרון זוגי אורטופדי

התאמת המזרון האורטופדי לבעייה הרפואית ממנה אנו סובלים

הנקודה הבסיסית והחשובה ביותר עבור מי שבא לרכוש מזרון אורטופדי הוא כמובן להתאים את הרכישה למצב הרפואי בו אנו נמצאים אשר גרם לנו להתעניין ברכישת מזרון אורטופדי. מרבית האנשים המתעניינים ספציפית במזרון מסוג זה הגיעו לכך עקב בעיות אורטופדיות מסוימות. בעיות אלו נפוצות מאוד באוכלוסייה הרחבה. בין אם סבלתם (או אתם עדיין סובלים) מפריצת דיסק חמורה ובין אם אתם מרגישים כאבי גב כלליים ומתח רב הנבנה באזור עמוד השדרה מדי יום, סביר להניח שתוכלו למצוא מזרון אורטופדי שיתאים ספציפית לבעייה ממנה אתם סובלים.

במידה ואכן מדובר בבעייה רפואית מוגדרת ומסוימת (דוגמת פריצת דיסק), חשוב להיוועץ עם הרופא המטפל או האורטופד אליו אתם הולכים. הוא יוכל להמליץ לכם האם למצבכם עדיף מזרון אורטופדי קשיח במיוחד או רך, האם מזרון מגנטים יכול לסייע בבעיה שלכם או האם מזרון העשוי ברובו מוויסקו ג'ל הוא הפתרון המתאים עבורכם.

כמו בכל דבר בחיים, חשוב גם כאן לנסות בעצמכם ולא להסתמך בצורה  עיוורת על חוות הדעת הרפואית. נסו את המזרון המומלץ ספציפית לבעייה ממנה אתם סובלים וודאו כי אתם יכולים להחליפו לאחר כמה ימים/שבועות. כך תתנו לגוף שלכם את ההזדמנות להתנסות במזרון אורטופדי מסוים, ותוכלו לראות האם זה מסייע למצבכם או לא.

מזרון במבצע

תמיכה טובה לגוף והתאמה אישית – הצורך הבסיסי במזרון אורטופדי טוב

צרכנים המחפשים אחר מזרון אורטופדי טוב יכולים בקלות להתבלבל וללכת לאיבוד בין שלל הסוגים השונים והפרסומות והמסרים השיווקיים השונים ה"מפציצים" אותנו בבואנו לחפש מזרון המתאים לנו. לכן, חשוב לזכור את סדר העדיפויות שלנו – בדרך כלל החיפוש אחר מזרונים אורטופדיים (בניגוד למזרונים "רגילים") מגיע מתוך צורך גופני ברור. על פי רוב מדובר באנשים הסובלים מבעייה אורטופדית כלשהי, כמו גם אנשים אשר סובלים משינה קלה ולא טובה וחווים עייפות רבה במהלך היום.

לכן, שימו לנגד עינכם את הצורך הבסיסי ביותר שלכם בהקשר זה – מזרון איכותי אשר ייתן תמיכה טובה לכל חלקי הגוף שלנו וגם יתאים למצבנו הבריאותי, במידה ואכן אנו סובלים מבעייה מסוימת. זה חשוב יותר מהמחיר, הטכנולוגיה הקיימת במזרון זה או אחר או כל שיקול אחר הקשור לרכישת המזרון. נסו מזרון מסוים אשר נבחר בראש ובראשונה על פי קריטריונים אלו, ואם הוא לא יהיה לכם נוח, תמיד תוכלו להחליף ולנסות סוג נוסף.

שתף:

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

כיצד לבחור את המלון המושלם לשינה רגועה

מהו המזרון הטוב ביותר לבעיות הגב שלנו?

ויסקו או לטקס במזרן ,מה עדיף ולמי?

מזרן קשה או רך — מה עדיף ולמי?

שלחו לנו הודעה