למה מזרן אורטופדי הוא מומלץ? קודם כל מהסיבה הראשונה שכאשר הגוף שלנו לא נתמך כראוי, הלחץ שמשקל הגוף מייצר על גבי המשקל מתרכז בנקודות מסוימות והתוצאה היא כמובן גוף כואב, נוקשה ועם שרירים תפוסים. אלו מכם שסובלים ממשקל עודף וישנים על מזרון שאינו אורטופדי, בוודאי מכירים את התחושות האלו. למרות שגם קלי המשקל יכולים לחוות כאבי גב ממזרון לא איכותי.

אודות

"קינג דיויד (King David) מזרנים" הוקמה לפני כ-35 שנים, מפעל החברה נמצא בקרית מלאכי ובו אנו מייצרים מזרנים, מיטות, ספות נוער ומוצרים איכותיים ומפנקים תוך שימוש במיטב חומרי הגלם ובטכנולוגיות החדשניות ביותר. המוצרים שלנו נמכרים במאות נקודות מכירה ברחבי הארץ.

מטרת העל של מייסד החברה והבעלים שוקי רחמני הייתה – ועודנה, להתאים את המזרונים לקהל היעד ולמזג האוויר הישראלי, לצרכים המיוחדים והשונים של כלל הלקוחות ומיקוד פרטני של הרגלי וצרכי השינה של כל לקוח לייצר את מגוון פתרונות השינה הרחב ביותר שקיים בארץ.

נגן וידאו

מזרן אורתופדי עשוי חומר איכותי ומשובח. גם אם הוא מכיל קפיצים, וגם אם במקום קפיצים הוא מכיל פולימירים שזה בעצם ספוגים איכותיים בשילוב לטקס / ויסקו או חומר נוסף אחר. המזרן בנוי באופן כזה שהוא מתאים אנטומית לגוף האדם ולקווי המתאר, מזרן כזה מאפשר שכיבה נוחה ובריאה שומר על הצורה המקורית והטבעית שלו לאורך זמן. בניגוד למזרן פשוט העשוי חומרי גלם זולים ללא שום יכולת התאמה לגוף האדם ויכול לאבד את הצורה ואת דרגת הקשיחות שלו תוך תקופה קצרה מאוד.

King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
King David קינג דויד מזרני איכות אורתופדיים
מפת ישראל

תיאום שיחה עם מומחה שינה השאירו פרטים >>