מיטה זוגית לזוג צעיר – מה חשוב לדעת?

מיטה זוגית היא אחת הקניות החשובות ביותר עבור כל זוג צעיר אשר גר יחדיו, שכן מדובר במקום בו מבלים אחוז גדול מאוד מהזמן שלנו, במקום שחשוב שיהיה בו הכי נוח ונעים שאפשר. רבות נכתב כבר על ההשפעות של מזרון זוגי איכותי ונוח על השינה שלנו, ולכן על האופן בו אנו מתפקדים במהלך היום. מהן הנקודות החשובות מנקודת מבטם של זוג צעיר אשר רוכש יחדיו את המיטה הזוגית המשותפת הראשונה?

מיטה זוגית אשר תתאים לשני בני הזוג

חשוב מאוד במהלך החיפוש והרכישה של מיטה זוגית לזוג צעיר לוודא כי שני בני הזוג מרגישים בנוח על גבי המזרון החדש שהם מעוניינים לרכוש – נסו לשכב זה לצד זו על גבי המזרונים בתצוגה, לנסות להירגע ולזוז מעט – להסתובב מצד לצד, אחד מבני הזוג קם ונשכב והשני/ה נשארים לשכב ולראות מה הם מרגישים וכד'. כאשר ישנים יחדיו על מיטה אחת, כל תזוזה של הצד השני יכולה להשפיע עליכם, ולכן חשוב לרכוש מזרון אשר שניכם מרגישים על גביו בנוח, ולא מושפעים יותר מדי מתזוזות הצד השני.

עבור בני זוג אשר אחד מהם, או שניהם, רגישים מאוד לתזוזות ובעלי שינה קלה (כלומר – מתעוררים מכל דבר קטן ובמיוחד מתזוזות של בן/ת הזוג), חשוב להכיר כי יש גם כיום מזרוני קפיצים איכותיים, בהם הקפיצים בנויים בצורה נפרדת – לכל צד במיטה מערכת קפיצים משלו אשר אינה מחוברת למערכת של הצד השני. כך, גם אם צד אחד זז ללא הרף במהלך הלילה, הצד השני אינו מרגיש דבר ויכול להמשיך לישון ברציפות.

מיטה זוגית במבצע

להכיר את החומר ממנו עשוי המזרון ואת המאפיינים שלו

נקודה חשובה נוספת שכדאי להכיר כאשר קונים מזרון חדש יחדיו, היא החשיבות של סוג המזרון – ממה הוא עשוי ומה המאפיינים של חומר זה. קיימים כיום מזרוני איכות מכמה סוגי חומרים ומכמה סוגים עיקריים – מזרונים מויסקו ג'ל (או שמכילים שכבה של הג'ל הזה) – אותו חומר אלסטי המקבל את צורת הגוף ושומר על צורה זו כל עוד אנו ישנים על גביו (ידוע גם בתור "מזרון עם זיכרון"), מזרוני קפיצים בעלי מערכת קפיצים מופרדת או אחידה, מזרוני אוויר ומזרוני ספוג לטקס. לכל חומר המאפיינים הייחודיים שלו, ולכל אדם מתאים סוג מזרון מעט שונה. לכן, כאשר רוכשים יחדיו מזרון עבור שני אנשים העתידים לישון עליו, חשוב להכיר את סוגי החומרים השונים ולוודא כי סוג מזרון זה או אחר יתאים לשני בני הזוג. נקודה זו חשובה במיוחד כאשר לשני בני הזוג צרכים ספציפיים בכל הנוגע לנושא השינה. במידה ואין צרכים מיוחדים שכאלו (דוגמת בעיות אורטופדיות וכד'), סביר להניח שכל מזרון איכותי דיו יעשה את העבודה בצורה טובה. כאשר רק לאחד או אחת מבני הזוג צרכים מסוימים, ולצד השני אין "בקשות מיוחדות" או שינה קלה במיוחד, אפשר ללכת בשקט על המזרון שמתאים ביותר לצד ה"בעייתי" יותר, מתוך מחשבה כי הצד השני יוכל להסתדר ולישון טוב על כל מזרון שתרכשו.

מזרונים

שתף:

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

כיצד לבחור את המלון המושלם לשינה רגועה

מהו המזרון הטוב ביותר לבעיות הגב שלנו?

ויסקו או לטקס במזרן ,מה עדיף ולמי?

מזרן קשה או רך — מה עדיף ולמי?

שלחו לנו הודעה