מיטות זוגיות מעוצבות ובריאות – איך בוחרים?

מיטה היא אולי אחד מפריטי הריהוט החשובים ביותר עבור כל אחד ואחת מאיתנו – אנחנו מבלים קרוב לשליש מהזמן הכולל שלנו על מזרון המיטה שלנו, ושם אנחנו מקבלים את מנוחת הלילה הקריטית כל כך לתפקוד היום יומי שלנו. לכן חשוב מאוד לוודא כי אנו רוכשים מיטה איכותית וטובה, עם מזרון אשר יעניק לגוף שלנו תמיכה מתאימה ויאפשר מנוחה פיסית ומנטאלית עמוקה מדי לילה.

בוחרים מזרון ומיטה כזוג

מרבית האנשים חיים בצורה זו או אחרת של זוגיות, ולכן חולקים את המיטה שלהם עם בן/בת הזוג. בעוד לאנשים שונים צרכים פיסיים שונים, על בני הזוג לוודא כי המזרון שהם רוכשים יתאים לשניהם, ויספק תמיכה מתאימה לכל אחד מהאנשים הישנים עליו.

המסקנה המתבקשת היא כי מזרונים ומיטות זוגיות קונים אך ורק יחד, שני בני הזוג. זה אולי נשמע טריוויאלי, אך אנשים רבים יסכימו גם לכך שבן/ת הזוג יבחרו עבורם, מפני שהם סומכים עליהם ועל כך שהם מכירים את הצרכים של שני הצדדים. בפועל, סוג מחשבה זה הוא מתכון לצרות – אין תחליף אמיתי טוב לניסיון אישי, לפחות בכל הנוגע לבחירת המזרון עליו תבלו את שנת הלילה שלכם. לכן, שווה לעשות מאמצים ואפילו לדחות מעט את הקנייה, על מנת למצוא זמן בו יוכלו שני בני הזוג להגיע לחנות, כך שכל אחד ואחת מהם יוכלו לנסות בעצמם את המזרון שהם עתידים לרכוש.

המלצות מומחים והתנסות אישית, לעיתים לאורך מספר שבועות

אחרי שסיכמנו על הכלל החשוב ביותר בבחירת מיטות זוגיות עבור בני זוג – ששניהם יהיו נוכחים בעת הרכישה, כיצד מחליטים איזה מזרון ומיטה לרכוש? ישנם כל כך הרבה סוגים וכל כך הרבה יצרנים – במי נבחר?

בתור התחלה – האם לאחד מבני הזוג (או לשניהם) בעיות אורטופדיות מסוימות או צרכים מיוחדים בכל הנוגע לתמיכה שמקבל הגוף בלילה? זה יכול לנבוע מתאונה שעברנו, בעיה כלשהי בעמוד השדרה, כאבים כרוניים במקומות מסוימים ועוד סיבות רבות ומשונות. במידה והתשובה היא כן, חשוב להתייעץ עם מומחים לפני שרוכשים מזרון – אורטופד, רופא משפחה, מומחה ארגונומי מטעם החנות בהם אתם מחפשים אחר המזרון המתאים עבורכם וכד'. כך תוכלו לדעת עוד לפני שניסיתם מזרון אחד לרפואה כי אתם זקוקים למזרון קשה או רך במיוחד, למזרון עם תמיכה מיוחדת באזורים מסוימים, מזרון מחומר ספציפי וכד'.

מיטה מעוצבת מבית קינג דידויד מזרונים

במידה ואין לכם צרכים מסוימים בבחירת המזרון, או שהמומחה מטעם החנות הנחה אתכם בנוגע לדגמים המתאימים לצרכים שלכם, הגיע הזמן לנסות בעצמכם – שכבו כמה דקות טובות על כל דגם שנראה לכם, ובחרו בסוף את זה שהרגיש לכם המתאים ביותר. אל תתחשבנו על המחיר – מדובר בהוצאה המשתלמת והכדאית ביותר – מזרון איכותי שיתמוך בגוף שלכם מדי לילה.

לאחר שבחרתם, וודאו כי אותה חנות מציעה לכם את האפשרות להחליף למזרון אחר לאחר כמה שבועות (בדרך כלל עד 30 יום בערך). כך, תוכלו לנסות להתרגל למזרון במשך כמה שבועות, ואם הוא עדיין לא מרגיש לכם נוח אז – לנסות אחד אחר.

שתף:

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

כיצד לבחור את המלון המושלם לשינה רגועה

מהו המזרון הטוב ביותר לבעיות הגב שלנו?

ויסקו או לטקס במזרן ,מה עדיף ולמי?

מזרן קשה או רך — מה עדיף ולמי?

שלחו לנו הודעה