עיצוב חדר שינה עם מיטה יהודית

המיטה היא פריט הריהוט העומד במרכז חדר השינה, ואחד הדברים העיקריים שכדאי להשקיע ברכישתו כאשר מעצבים חדר שינה בבית חדש.

קיימים כיום סוגים רבים ושונים של מיטות, על פי הצרכים וההעדפות השונות של קהל הלקוחות – מיטות עם או בלי בסיס, מיטות עם מזרונים מסוגים שונים ובניהם מזרונים אורטופדיים ואיכותיים יותר או פחות, מיטות המכילות ארגז מצעים בתחתיתן או מיטות המכילות רק מזרון ומסגרת ועוד.

סוג נוסף וייחודי של מיטה אשר נפוץ מאוד בציבורים שונים בישראל הוא המיטה היהודית. כיום ניתן למצוא דגמים ועיצובים רבים של מיטה יהודית, כך שניתן להתאים מיטה זו לחדר שינה קיים, או לעצב סביבה חדר שינה חדש.

מהי מיטה יהודית?

עבור מי שאינו מכיר את המושג, "מיטה יהודית" היא מיטה זוגית בה קיימת האפשרות להפריד בין שני מזרוני היחיד המרכיבים אותה. כך, יכול הזוג המשתמש במיטה זו ליהנות משתי אופציות – מיטה זוגית לכל דבר ועניין, וגם שתי מיטות יחיד המופרדות ביניהן בקלות וביעילות. מיטה זו מותאמת להלכה היהודית, על פיה בני זוג נשואים מנועים מלישון יחדיו על אותה מיטה בימי נידתה של האישה, ומכאן מקור שמה.

כיום, ניתן כאמור למצוא מיטות יהודיות בשלל עיצובים וסגנונות שונים על מנת שיתאימו לחדרי שינה שונים, אך היתרון האמיתי הוא כי המבחר הגדול מאפשר גם למצוא מיטה יהודית איכותית ונוחה לשימוש – כזו המתאפיינת במזרונים איכותיים ביותר, הניתנים להפרדה קלה ומהירה.

התאמת המיטה היהודית לכל אחד מבני הזוג וגם לחדר השינה

עבור בני זוג המעצבים חדר שינה חדש קיימת כיום האפשרות למצוא מיטה יהודית אשר תתאים בדיוק לצרכיהם. כיום, ניתן למצוא מיטות יהודיות המותאמות לא רק לחדר השינה בו הן ממוקמות, אלא גם ספציפית לכל אחד מבני הזוג.

היתרון במיטה יהודית מבחינת התאמה אישית לבני הזוג הישנים עליה, הוא כי מדובר במיטה המורכבת למעשה משני מזרונים נפרדים. כך, יכולים בני הזוג להתאים את המזרונים לצרכיהם האישיים, הן עבור צרכים אורטופדיים ספציפיים (בעיות גב, למשל) והן עבור העדפות אישיות וטעמי נוחות. זאת בניגוד למיטה הזוגית ה"סטנדרטית" בה אין אפשרות להפריד בין צרכים או העדפות שונות של בני הזוג.

בנוסף להתאמה אישית, ניתן להתאים כיום מיטה יהודית גם לחדר השינה עבורו היא נקנית. ניתן למצוא כיום מיטות יהודיות המעוצבות בסגנונות וצורות שונות, ואף להתאים ריפודים בצבעים שונים על פי בקשה, לבחור את סגנון ואופי ראש המיטה ועוד. בנוסף, ניתן למצוא מיטות יהודיות בהן המזרונים צמודים זה לזה במצב ה"רגיל", כך שהמיטה מהווה מיטה זוגית לכל דבר ועניין בתקופה בה בני הזוג ישנים יחדיו, אך ניתנים להפרדה וריווח בתקופה בה קיים צורך להפריד.

מיטה בהפרדה יהודית

שתף:

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

כיצד לבחור את המלון המושלם לשינה רגועה

מהו המזרון הטוב ביותר לבעיות הגב שלנו?

ויסקו או לטקס במזרן ,מה עדיף ולמי?

מזרן קשה או רך — מה עדיף ולמי?

שלחו לנו הודעה