איך לבחור את המיטה הנכונה?

בר עסקנו רבות בחשיבות של בחירת מזרון אורתופדי, מזרון זוגי איכותי שחומרי הגלם מהם הוא עשוי יתאימו בצורה האופטימלית למבנה הגוף שלנו, לסוג הנוחות אותה אנו מחפשים ובמידת הצורך יקלו על הכאבים הפיזיים מהם אנו סובלים. במאמר הבא נדון בחשיבות של בחירת מיטה ונספק לכם כמה טיפים לבחירת המיטה המושלמת. ובכן, הדבר החשוב ביותר, טרם אנו בוחרים מיטה הוא להבין למי היא מיועדת. אם המיטה מיועדת לבן או בת נוער כמובן שנבחר במיטת נוער. לעומת זאת, אם המיטה מיועדת עבורנו עלינו לקחת בחשבון שיקולים מעט אחרים.

אז עד כמה בחירת המיטה חשובה?

ובכן כדי שנוכל להנות מכל היתרונות של מזרון אורתופדי איכותי אותו בחרנו בקפידה רבה עלינו לבחור במיטה שמצד אחד מתאימה לגודלו של המזרון שיש לנו ומצד שני תספק לנו יציבות ותמיכה אופטימליים.

קודם בוחרים מזרון זוגי או קודם מיטה?

ובכן האופטימלי הוא כמובן לרכוש את שניהם ביחד, כך ההתאמה תהיה מושלמת, אך אם אין באפשרותכם או שיש לכם כבר אחד מהם, אפשר להתפשר. כל מה שצריך לבדוק במידה ויש לכם מיטה ואתם צריכים לרכוש מזרונים זה שהוא מתאים מבחינת המידות. בדקו שאין רווחים או וודאו שהמזרון לא צריך לעבור סוג של כיווץ בכדי להיכנס למסגרת, שכן דחיפה שכזו מפחיתה מהאיכות שלו ופוגעת בו לטווח הארוך. לעומת זאת, אם יש לכם מזרון ואתם קונים עבורו מיטה חדשה שתתאים לו, וודאו שהמידות של המיטה יהיו תואמות למידות המזרון, בדיקה מקדימה תחסוך לכם הרבה זמן.

מיטה או בסיס עץ – מה עדיף?

ובכן לשאלה זו אין תשובה חד משמעית וזה די תלוי בתקופה שבה אתם נמצאים בחיים שלכם. סטודנטים למשל או זוגות צעירים שעדיין לא השתקעו בביתם הקבוע, לעתים יעדיפו בסיס עץ משיקולים כלכליים. לא משנה אם אתם בוחרים מיטה או בסיס עץ, חשוב מאוד לוודא שאיכות חומרי הגלם מהם מיוצר הבסיס של המיטה הינם גבוהים ושעבודת החיבור בין הקרשים התבצעה בצורה טובה.

כיצד המיטה משפיעה על האווירה ועל העיצוב בחדר השינה?

ובכן המיטה היא רהיט לכל הדעות. כאשר אנו נכנסים לחדר השינה, כל הצרות, הדאגות והמחשבות אמורות להישאר מחוץ לדלת והמיטה היא שאמורה להשתלב עם כל השאר הפריטים ולשדר לנו אווירה של רוגע, נינוחות ופינוק. מכיון ומדובר בפריט שאמור להחזיק מעמד שנים רבות, בהחלט מוטב להשקיע במיטה איכותית, כזו המיוצרת מחומרי גלם איכותיים, בה הושקעה מחשבה בתכנון ובעיצוב.

אנו ממליצים לכם להשקיע בבחירת המיטה ולבחור במיטה שתשתלב בצורה מושלמת עם שאר החלל ותיצור עבורכם תחושה של נעימות, רכות ורוגע.

קינג דיויד מציעה לקהל לקוחותיה שלל של מיטות מעוצבות. בחלק מהמיטות ניתן להוסיף ארגז מצעים להשלמת הסט ולחיסכון אופטימלי במקום. הבוכנות עצמן עשויות מפלדה חזקה ונפתחות בקלות רבה. המיטות שלנו משולבות עץ איכותי, מסיבי שנשמר ומחזיק מעמד לאורך שנים רבות, הן מאופיינות בעבודות רפדות מקצועית של בד או של עור עם דגש על רמת גימור מושלמת. לכל המיטות רגליים מעוצבות והן מוצעות במגוון של צבעים לבחירה. בנוסף ניתן להזמין את המיטות בכל מידה רצויה בהתאם לצורכי הלקוח.  

שתף:

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

כיצד לבחור את המלון המושלם לשינה רגועה

מהו המזרון הטוב ביותר לבעיות הגב שלנו?

ויסקו או לטקס במזרן ,מה עדיף ולמי?

מזרן קשה או רך — מה עדיף ולמי?

שלחו לנו הודעה