כמה זמן לוקח להתרגל למזרן חדש?

תקופת הסתגלות למזרן חדש אורכת בדרך כלל בין 15 ל-30 ימים. המעבר בין מזרן שהגוף התרגל אליו למזרן חדש וקשיח יותר (כיוון שלא נעשה בו עדיין שימוש) עשוי לקחת זמן. המזרן מתרכך ומגיע לרכות המקסימאלית שלו עד כחודש ימים מהרגע שהתחלתם לישון עליו!

כמה עולה הובלה?

הובלת המזרן עד הבית הינה בעלות של 200 ש"ח, כאשר תוכלו ליהנות גם מהרכבה (במקרה של מיטות וכו׳) בעלות נוספת של 150 ש״ח. המשלוחים אינם כוללים את הצפון הרחוק והדרום הרחוק. במידה ואין מעלית, מעל קומה שלישית ישנה עלות נוספת של 40 ש"ח לכל קומה. כמובן שבמידה ויש צורך במנוף – הלקוח יחויב בעלות המנוף.

כמה זמן עד שהמזרן מגיע?

המזרן החדש שלכם יגיע אליכם תוך 14 ימי עסקים (או פחות!) ברגע שההזמנה שלכם תהיה מוכנה, אתם תקבלו שיחת טלפון אוטומטית עם זמני האספקה למקום מגוריכם!

מה קורה אם אני לא מרוצה מהמזרן?

לא קרה כלום! אצלנו בקינג דיויד תוכלו לנסות את המזרן אצלכם בבית וללא הניילונים לתקופה של 30 ימים! לא אהבתם? לא נורא – יוצרים קשר עם שירות הלקוחות שלנו, אנחנו אוספים את המזרן ואתם מקבלים החזר כספי מלא (למעט ההובלה כמובן).

לכמה זמן תקפה האחריות?

אנחנו דואגים לכם! טווח האחריות על המזרנים שלנו הוא בין 10 שנים ועד 10 שנות אחריות, תלוי בסוג המזרן. האחריות ניתנת ע״י המלך דוד תעשיות מזרנים בע״מ בהתאם לתקנון.  

האם ניתן לנסות את המזרן לפני הרכישה?

כמובן! אנו מספקים מזרנים לכ-100 חנויות ברחבי הארץ. בנוסף, תוכלו לראות ולנסות את המזרנים שלנו בחנות המפעל  בראשון לציון. סניף ראשון לציון (בכתובת: האצ”ל 39) ימי א’-ה’ בין השעות 09:00 בבוקר ועד 20:00 בערב. ימי שישי בין השעות 09:00 בבוקר ועד 13:00 בצהריים.

שלחו לנו הודעה