החשיבות של בסיס מיטה

מרבית האנשים מכירים בחשיבות העצומה שיש לקניית מזרון איכותי ומתאים, כזה המעניק לגוף תמיכה ראויה ומאפשר לנו שינה טובה ועמוקה מדי לילה וכד'. לעומת זאת, מרבית האנשים אינם מייחסים חשיבות רבה לבסיס למיטה כמוצר נדרש אשר יכול לסייע לנו במגוון דרכים. בפועל, גם בסיס למיטה הוא אביזר בעל השפעה עצומה על החיים שלנו, החל מהנוחות שאנו מרגישים על גבי המיטה שלנו ועד לשמירה על המזרן שלנו, מקום אחסון שימושי ויקר ערך ועוד.

בסיסי מיטה – תמיכה משלימה למזרון עליו אנו ישנים

נתחיל עם הסיבות החשובות ביותר – בסיס מיטה הוא אביזר משלים למזרן איכותי, כמה שמעניק תמיכה ויציבות למזרן עצמו. לא מספיק לרכוש מזרון יוקרתי ואיכותי, ואז לשים אותו על בסיס רעוע ולא יציב או חזק מספיק. בסיס המיטה, כשמו כן הוא, הוא הבסיס למזרון עצמו, ומהווה חלק בלתי נפרד מהתמיכה שאנו מעניקים לגוף שלנו במהלך מנוחת הלילה החשובה כל כך.

בסיס מיטה למזרון זוגי אורטופדי

בנוסף לתמיכה שמעניק בסיס המיטה למזרן בפועל, הוא גם מסייע לשמור על המזרון האיכותי שלנו לאורך זמן. מזרון אשר מוצב על בסיס טוב ואיתן יחזיק מעמד ויישמר לאורך זמן רב יותר מאשר מזרון הנמצא על הרצפה. על בסיס המיטה, המזרון מתלכלך ונשחק פחות, הוא מבודד בצורה טובה יותר מבחינת טמפרטורה ומוגן ממים ומפגעים נוספים אשר סביר יותר שיימצאו על הרצפה מפעם לפעם.

אופציה גם לניצול יעיל יותר של המקום בחדר השינה

יתרון נוסף שיכול להציע לנו בסיס מיטה איכותי הוא ניצול טוב ויעיל יותר של המקום העומד לרשותנו בחדר השינה. חדרי שינה רבים (ובכלל, דירות רבות) בישראל ובעולם כולו כיום נבנים על גבי שטח מצומצם ומוגבל, ממגוון סיבות שונות. התוצאה היא כי אצל רבים מאיתנו חדר השינה הוא חדר קטן יחסית, עם מקום למיטה, אולי ארון בגדים ולא הרבה מעבר לזה. במציאות כזו, כל מטר מעוקב נוסף שנוכל לקבל ולנצל הוא בגדר ברכה. בסיס מיטה נפתחת מספק לנו מקום אחסון יקר, בו ניתן לאחסן כמות גדולה של מצעים, שמיכות, כריות או אפילו ציוד נוסף בו אנו משתמשים פעמים רחוקות בלבד. קיימים בסיסי מיטה שונים אשר נפתחים בכיוונים שונים ובצורות שונות, אך בסופו של דבר מה שחשוב הוא כי הבסיס יוכל לשמש גם כשטח אחסון.

בנוסף ליתרונות שצוינו עד כה, אנשים רבים מציינים כי לבסיס מיטה יתרון מרכזי נוסף – אסתטיקה. מיטה אשר מורכבת גם מבסיס וגם ממזרון היא אסתטית יותר והופכת את חדר השינה למעוצב ויפה יותר. במיוחד כאשר מדובר בבסיסי מיטה מעוצבים, העשויים הרבה פעמים מעץ חמים ויפה או מחומרים בצבעים אחרים, אותם ניתן לבחור כך שיתאימו לשאר הפריטים בחדר השינה.

לסיכום, לבסיס מיטה יתרונות רבים ושונים. אם כבר משקיעים על מיטה איכותית ומזרון מפנק, למה לא להשלים את החבילה עם בסיס מיטה איכותי, יציב ואסתטי?…

שתף:

פוסטים אחרים שאולי תאהבו

כיצד לבחור את המלון המושלם לשינה רגועה

מהו המזרון הטוב ביותר לבעיות הגב שלנו?

ויסקו או לטקס במזרן ,מה עדיף ולמי?

מזרן קשה או רך — מה עדיף ולמי?

שלחו לנו הודעה